Naga MarketsGWINTZgodnie z komunikatem prasowym, który wydał czarny koń polskiej giełdy – spółka CD Projekt, wersja popularnego “Gwinta” na systemy iOS pojawi się już pod koniec następnego miesiąca. Dokładna data premiery przedstawiona jest na 29 października. 


Gwint to Wiedźmińska gra karciana, która stworzyło i rozwija studio CD Projekt Red. Dotychczas gra pojawiła się m.in na platformy: Microsoft Windows (które pojawiło się w październiku 2018 roku), PlayStation 4 i Xbox One jednak jak zapowiada spółka w swoich komunikacie – wersja na system iOS pojawi się już niebawem.

Mowa w tym momencie o terminie nieco ponad miesiąca czasu – czyli daty 29 października, kiedy to pojawi się wersja kompatybilna z urządzeniami takimi jak iPhone 6S, iPad Mini 4 i nowsze, iPad 5 generacji lub nowsze, iPad Air 2 lub nowsze oraz wszystkie urządzenia z linii iPad Pro.

Zobacz również: CD Projekt odrabia wczorajsze 4 procentowe spadki. Czas na odwrót na spółce?

Dodatkowo, jak podała spółka – dalsze rozwijanie gry jest nadal na pierwszym miejscu. Spółka w swoich planach ma dalsze aktualizowanie gry – oraz dodawanie kolejnych funkcjonalności w każdym miesiącu. Tak zwane “big update” czyli większe zmiany w grze pojawiać się będą kilka razy w roku – co również prezentuje dobre rokowania w stosunku do pozycji.

Wykres CD Projekt

Wykres spółki oscyluje w tym momencie wokół poziomu 250 zł za akcję – przy czym jak pisane było podczas ostatniej analizy spółki – ta wygenerowała sygnał sprzedażowy, którego celem jest osiągnięcie poziomu 233 – 230 zł za akcję. W tej chwili widać, iż struktura ta zaczyna być potwierdzana – dlatego oczekuje się dalszych zejść poniżej obecnie widocznego wsparcia cenowego na strefie 247 zł za akcję.

wykres CDR D1 13.09.2019
CDR D1 13.09.2019


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here