Naga MarketsCD Projekt z nową wyceną przy 155 zł - zapiski giełdowego spekulantaPodczas wczorajszej sesji CD Projekt przekazał informacje, że jego spółka zależna podpisała umowę nabycia 60% spółki The Molasses Flood z USA wraz harmonogramem transakcji prowadzącej do nabycia pozostałej części studia i włączenia osób w nim zatrudnionych w struktury grupy kapitałowej CD Projekt. Wykres specjalnie jednak nie zareagował na to, podobnie zresztą jak na najnowszą rekomendację, wydaną już po przełożeniu nextgeneowych premier Cyberpunka i Wiedźmina 3.

Analityk Jefferies obniżył rekomendację dla spółki do poniżej rynku z kupuj, a cenę docelową z 274 zł do 155 zł. Na razie kurs utrzymuje się ponad lokalnym wsparciem 177 zł i dopiero jego wybicie w dół podwyższyłoby ryzyko spełnienia się wyceny z rekomendacji.Utrzymanie lokalnego wsparcia

Zdaniem eksperta Jefferies, opóźnienie premiery wersji „Cyberpunka 2077” na nowe konsole neguje scenariusz wzrostowy, który wcześniej uwzględniał on dla akcji spółki. Poprzednia prognoza zakładała, że polskie studio sprawnie naprawi grę i jeszcze w tym roku podbije sprzedaż nowymi wersjami.

cd projekt


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here