Naga MarketsAkcje CD Projekt biją kolejne rekordy, CDR po 326 zł!Dzisiejsze poranne wzrosty na spółce CD Projekt wpisują się w polepszenie nastrojów, jakie od wczoraj obserwujemy na światowym rynku akcji. Środowa sesja w Europie ponownie rozpoczęła się od ruchu w górę, jednak po godzinie 10:30 wzrosty są dynamicznie niwelowane, w tym także na GPW.  CD Projekt wymazuje poranne wzrosty, jednak dziś w pewnej chwili za jedną akcję CDR trzeba było płacić nawet 287 zł. 


CD Projekt wymazuje poranne wzrosty

Środowa sesja rozpoczęła się od solidnych wzrostów na rynku akcji. Spółka CD Projekt otworzyła się luką wzrostową, po czym ruch w górę był kontynuowane. Niemniej pogorszenie nastrojów na światowym rynku przełożył się także na cofnięcie notowań CDR. Przego godzina 13:00 indeks WIG20 znajduje się 1,5% pod kreską, a gaminowy gigant notuje -1%.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz także: Szaleństwo na rynku akcji Dow Jones 11% w górę, to koniec spadków?

Dziś nie poznaliśmy żadnych ważniejszych danych ze spółki, warto jednak wspomnieć o wczorajszym komunikacie, gdzie CD Projekt RED ogłosił premierę gry “Gwint” na urządzenia z systemem Android.

“‘Gwint’ na urządzenia z systemem Android oddaje w ręce graczy pełen szereg trybów i funkcjonalności dostępnych w pozostałych wersjach gry. Dzięki funkcji cross-play do pojedynków staną naprzeciw siebie użytkownicy Androida, iOS i PC, a postępy i zawartość zdobyte w trakcie rozgrywek będą automatycznie synchronizowane z kontem GOG.COM i dostępne po zalogowaniu się na dowolnej ze wspieranych platform”

Wykres CD Projekt
CD Projekt próbuje wracać do wzrostów, źródło: tradingview

Patrząc z kolei na wykres, widać, że notowania wróciły z powrotem do wcześniej wybitego dołem kanału wzrostowego. Jeżeli pomimo obserwowanego cofnięcia kurs utrzyma się wewnątrz, niewykluczony jest ruch w kierunku okrągłego poziomu 300 zł. 

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here