Naga MarketsSpółka CD Projekt poinformowała w najnowszym komunikacie, że zawarła umowę dotyczącą gry Cyberpunk 20177 z przedsiębiorstwem Bandai Namco, które będzie odpowiedzialne za dystrybucję tytułu na terenie Europy.

Bandai będzie dystrybuować grę „w wersji na komputery PC oraz konsole PlayStation®4 i Xbox One, w zakresie koniecznym do prowadzenia dystrybucji wersji pudełkowej Gry przez Namco na obszarze obejmującym” zdecydowaną większość państw Starego Kontynentu.

„Wynagrodzenie Spółki z tytułu udzielonej licencji wyliczane będzie na podstawie sumy przychodów Namco pomniejszonych o uzgodnione opłaty dystrybucyjne, koszty i rezerwy związane z dystrybucją i promocją Gry. Rozliczenie pomiędzy stronami następować będzie kwartalnie na podstawie raportów sprzedaży sporządzanych przez Namco” – informuje spółka w komunikacie.

Na wtorkowym otwarciu akcje CD Projekt zyskują ponad 1,5% i co najważniejsze powracają nad istotną strefę wsparcia wyznaczaną przez 200-okresową średnią ruchomą, minima z końcówki czerwca oraz 50% zniesienia trendu wzrostowego (strefa 157,50-160).

CDR 16.10.2018
Źródło: xStation5

Jeżeli powyższa strefa wsparcia zostanie trwale wybita – czego próby rynek podejmował w minionym tygodniu – otworzy to drogę do silniejszej deprecjacji w kierunku 140 zł za akcję, a następnie do minimów kwietniowych na 115 zł za akcję.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here