Naga MarketsWiedźmin GeraltW najnowszej odsłonie programu Buy or Sell, gdzie analitycy Comparic24.tv prezentują swoje typu rynkowe na nadchodzący tydzień, Krzysztof Kamiński prognozuje wzrost akcji CD Projekt w kierunku 260 złotych, spadki niemieckiego indeksu DAX do 12 tys. pkt. oraz osunięcie rynku bawełny w kierunku 57,72 USD. Z kolei drugi z prowadzących, Adam Rak, mówił o długiej pozycji na EURCHF (TP 1,1075), potencjalnym longu na WIG20 (TP 2300 pkt.) oraz oczekiwaniu na okazję do sprzedaży EURGBP w kierunku 0,8700.


Akcje CD Projekt z potencjałem aprecjacji i przetestowania historycznych maksimów

Zdaniem Krzysztofa Kamińskiego, CD Projekt po re-teście lokalnych minimów pokrywających się ze szczytami z czerwca, ma szansę ponownie przetestować historyczne maksima na wysokości 260 dolarów. Wejście w pozycję miało miejsce na poziomie 239,4 zł, a zlecenie zabezpieczające SL ustawiono na wysokości 230 zł, czyli tuż pod dołkiem październikowym. Oprócz tego we wpisie na Twitterze, Kamiński wspomina również o shorcie na bawełnie oraz niemieckim indeksie DAX, który jak na razie we wtorek testuje najwyższe poziomy od drugiej połowy lipca:

Patrząc na wykres CD Projekt można zauważyć, że ten po raz kolejny znajduje sobie zakres konsolidacji. W tym roku pierwszy ruch boczny odbywał się w przedziale 177-200 zł, następnie górna banda została wybita i kolejny ruch boczny przesuwał się pomiędzy 200 zł i 220 zł, a obecnie jest kontynuowany na historycznych szczytach pomiędzy 232-260 zł.

Akcje CD Projekt ponownie przetestują 260 zł? Tradingview.com
Akcje CD Projekt ponownie przetestują 260 zł? Tradingview.com

Więcej o prognozach w ramach cyklu Buy or Sell oraz o podsumowaniu zeszłotygodniowych pozycji na antenie Comparic24.tv:

Na rynku walutowym, Adam Rak otwiera długą pozycję na EUR/CHF i celuje w 1,1075, czyli okolice maksimów z końcówki lipca.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here