Naga MarketsCD Projekt wyceniony na poziomie 446 zł - zapiski giełdowego spekulantaW ostatnich dniach rynkowej przecenie nie był w stanie oprzeć się jeden z liderów GPW czyli CD Projekt. W dodatku spółka kolejny raz przełożyła datę premiery swojego hitu, co tylko przyspieszyło przecenę. Wczoraj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja DM BOŚ. Co ciekawe, jest ona bardzo pozytywna i zakłada szybkie odbicie notowań. Raport został jednak wydany 21 października, kiedy jeszcze nie było wiadomo o przesunięciu daty premiery.

  • CD Projekt wyceniony na 446 zł przez DM BOŚ
  • Rekomendacja powstała zanim spółka przełożyła premierę Cyberpunka
  • Na wykresie odbicie od czytelnego wsparcia

Analitycy zalecają kupno akcji, a cenę docelową ustalili na poziomie 446 zł. Oznacza to więc niemal powrót na tegoroczne maksima. Wycena jest efektem fenomenalnych statystyk gry „Cyberpunk 2077” jeżeli chodzi o przedsprzedaż czy rankingi branżowe oraz rosnącą popularność w Google Trends. Gra jest najbardziej wyczekiwaną produkcją w tym roku na całym świecie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Próba odbicia

Zdaniem analityków w IV kwartale sprzedaż miałaby sięgnąć nawet 25 mln kopii, a wciągu przyszłego roku wzrośnie do około 35,3 mln sztuk. Dobre wyniki powinna także wspierać pandemia i kolejne ograniczenia sanitarne. Analitycy prognozują na lata 2020/2021/2022 odpowiednio 2,2 mld zł/ 1,8 mld zł/ 1,9 mld zł zysku netto. Na wykresie mamy próbę odbicia od czytelnego wsparcia i pierwszym celem popytu będzie dopełnienie luki sprzed paru dni.

cd projekt

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here