Naga MarketsAkcje CD Projekt biją kolejne rekordy, CDR po 326 zł!Podczas wczorajszej sesji CD Projekt zdołał zyskać blisko 3%, w środę po starcie notowań możemy obserwować nieznaczne cofnięcie, niemniej wydaje się że spółka wróciła do trendu wzrostowego. Dziś 30 minut po rozpoczęciu spadki wynoszą niecały 1%, za jedną akcję trzeba płacić 286,5 zł.


CD Projekt wraca do trendu wzrostowego

Ostatnia paniczna wyprzedaż, z którą mieliśmy do czynienia na rynku akcji jest wyraźnie niwelowana, szczególnie na spółkach gamingowych. CD Projekt, który przecenił się blisko 40%, zdołał odbić już ponad 35%, licząc od minimów z 12 marca. Cena coraz śmielej zbliża się do granicy 300 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Jak napisał Bartosz Sawicki z domu maklerskiego TMS Brokers: “Notowania CD Projekt w trakcie panicznego załamania jedynie na moment naruszyły dołki ustanowione w styczniu i błyskawicznie powróciły ponad rosnącą, 200 – sesyjną średnią ruchomą. Do końca marca wymazano ponad 61,8 proc. zniesienia Fibonacciego spadków z okolic historycznych szczytów 335 zł za akcję a kurs powrócił do 55- sesyjnej średniej ruchomej. Impet i skala V- kształtnego odbicia potwierdzają dominację długoterminowej tendencji wzrostowej. Najbliższymi oporami są okolice 292 a zwłaszcza 305,00, gdzie obok lokalnych ekstremów leży też poziom 76,4 proc. zniesienia Fibo spadków. Wsparciami są 200 – sesyjna średnia krocząca w okolicy 255,00 a nieco wyżej 280,00.”

Zobacz także: Kolejny wzrost liczby chorych na kornawirusa, GBPUSD z szansą na wzrosty?

 

CD Projekt GPW
CD Projekt wraca do wzrostów, źródło: tradingview

Patrząc technicznie na wykres, notowania wróciły z powrotem do wcześniej wybitego dołem kanału wzrostowego. Wydaje się więc, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ruch w kierunku okrągłego poziomu 300 zł. 

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here