Naga MarketsAkcje CD Projekt biją kolejne rekordy, CDR po 326 zł!Podczas wczorajszej sesji CD Projekt zdołał zyskać blisko 3%, w środę po starcie notowań możemy obserwować nieznaczne cofnięcie, niemniej wydaje się że spółka wróciła do trendu wzrostowego. Dziś 30 minut po rozpoczęciu spadki wynoszą niecały 1%, za jedną akcję trzeba płacić 286,5 zł.


CD Projekt wraca do trendu wzrostowego

Ostatnia paniczna wyprzedaż, z którą mieliśmy do czynienia na rynku akcji jest wyraźnie niwelowana, szczególnie na spółkach gamingowych. CD Projekt, który przecenił się blisko 40%, zdołał odbić już ponad 35%, licząc od minimów z 12 marca. Cena coraz śmielej zbliża się do granicy 300 zł.

Jak napisał Bartosz Sawicki z domu maklerskiego TMS Brokers: “Notowania CD Projekt w trakcie panicznego załamania jedynie na moment naruszyły dołki ustanowione w styczniu i błyskawicznie powróciły ponad rosnącą, 200 – sesyjną średnią ruchomą. Do końca marca wymazano ponad 61,8 proc. zniesienia Fibonacciego spadków z okolic historycznych szczytów 335 zł za akcję a kurs powrócił do 55- sesyjnej średniej ruchomej. Impet i skala V- kształtnego odbicia potwierdzają dominację długoterminowej tendencji wzrostowej. Najbliższymi oporami są okolice 292 a zwłaszcza 305,00, gdzie obok lokalnych ekstremów leży też poziom 76,4 proc. zniesienia Fibo spadków. Wsparciami są 200 – sesyjna średnia krocząca w okolicy 255,00 a nieco wyżej 280,00.”

Zobacz także: Kolejny wzrost liczby chorych na kornawirusa, GBPUSD z szansą na wzrosty?

 

CD Projekt GPW
CD Projekt wraca do wzrostów, źródło: tradingview

Patrząc technicznie na wykres, notowania wróciły z powrotem do wcześniej wybitego dołem kanału wzrostowego. Wydaje się więc, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ruch w kierunku okrągłego poziomu 300 zł. 

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here