Naga MarketsCD Projekt: 'Wiedźmin: Pogromca Potworów' zadebiutuje 21 lipca na iOS i AndroidGra “Wiedźmin: Pogromca Potworów”, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej, zostanie wydana na iOS i Androida 21 lipca br, podał CD Projekt.

“Studio Spokko, będące częścią rodziny CD Projekt, ogłosiło, że ‘Wiedźmin: Pogromca Potworów’ – osadzona w świecie Wiedźmina gra role-playing wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej – zostanie wydany na iOS i Androida 21 lipca” –  czytamy w komunikacie.Akcja gry “Wiedźmin: Pogromca Potworów” – za którą odpowiedzialne jest Spokko – rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin studia CD Projekt Red.

“W tamtych czasach na ziemiach Kontynentu roiło się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie, z którymi mogli mierzyć się wyłącznie przedstawiciele nowej profesji, wiedźmini. W trakcie rozgrywki gracze będą przemierzać otaczający ich świat – który dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej zmienił się w fantastyczną krainę pełną niebezpieczeństw – tropiąc i polując na potwory” – czytamy dalej.

Spółka wyjaśnia, że w oczekiwaniu na premierę gry Spokko poinformowało, iż użytkownicy Androida mogą już teraz dokonać pre-rejestracji w Google Play i otrzymać w ten sposób Stalowy miecz z Kaer Morhen, który zwiększa liczbę Punktów Doświadczenia zdobywanych za zabijanie potworów o 10%. Zostanie on dodany do ekwipunku graczy w dniu premiery – aby pomóc nowym adeptom wiedźmińskiej profesji w ich podróży po Kontynencie.

Gra “Wiedźmin: Pogromca Potworów” będzie dostępna za darmo na iOS i Androida, podsumowano.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad “Cyberpunk 2077”.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: frank kurs | pkn orlen gpw | sp500 kurs | swig80 akcje | gpw jsw | dax 30 index | pgnig gielda |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here