Naga MarketsCD Projekt – wiara inwestorów nie słabnie po pierwszych opiniach o Cyberpunku - zapiski giełdowego spekulantaObfity okres w informacje trwa na akcjach spółki CD Projekt. News o przesunięciu daty debiutu „Cyberpunka” nie wywołał silnej reakcji podażowej, gdyż spółka potrafiła kilka razy przesuwać wcześniejsze produkcje. Obecnie zaczynają spływać recenzje branżowych mediów, które miały szansę pograć w najnowszą grę. Generalnie opinie są pozytywne, mówią o dużym potencjale gry, jednak wskazują także na to, że przed spółką jeszcze sporo pracy aby dopracować grę. Wśród mankamentów wskazuje się m.in. na tryb strzelania. Większość opinii zachwala jednak rozmiar przedstawionego świata w grze, wskazując że dawno nie było tak ambitnej gry. Wiele osób po kilu godzinach gry przyznało, że ma ochotę na więcej.

  • Znamy pierwsze branżowe opinie o Cyberpunku
  • Powstanie serial animowany na podstawie gry
  • Na wykresie możliwe rozpoczęcie korekty

Oczywistym było, że gra wymaga jeszcze pracy, stąd przesunięcie premiery. W tym kontekście opinie powinny podtrzymać zainteresowanie grą, nie ma bowiem mowy o rozczarowaniu. W dodatku, spółka poinformowała, że powstanie animowany serial anime oparty o grę. W projekt zaangażuje się Netflix, co podobnie jak przy „Wiedźminie” może tylko grze dodatkowo pomóc i to nie tylko na rynku japońskim.

Dobry czas na korektę

Spoglądając na wykres mamy dość ograniczoną reakcję podażową, mimo że ryzyko płynące z opinii i wcześniejsze przesunięcie daty premiery, mogłoby skłaniać do realizacji zysków. Można więc przyjąć, że mamy tu dość stabilny akcjonariat, który będzie wiernie czekał przynajmniej do dnia debiutu, choć oczywiście po drodze będą występowały korekty.

cd projekt


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here