Naga Marketshttps://comparic.pl/category/gpw/cd-projekt/Nerwowo rozpoczęły się notowania CD Projektu podczas poniedziałkowej sesji. Kurs spadł na otwarciu, naruszając poziom wsparcia oparty o minima z ostatniego czasu. Później doczekaliśmy się obrony wsparcia. Jest to istotne, gdyż z technicznego punktu widzenia, jego upadek otworzy drogę do dołka z czasu wybuchu pandemii czyli w rejon 200 zł. W miniony piątek, kolejną obniżoną rekomendację wystawiła spółce Ipopema Securities. Cena docelowa powędrowała w dół do 230 zł. Analitycy obniżyli też prognozy sprzedaży gry Cyberpunk 2077 do odpowiednio 16 mln kopii w 2020 roku i 9 mln kopii w 2021 wobec prognozowanych wcześniej odpowiednio 25 mln i 10,3 mln.

  • Obniżona wycena i prognozy dla CD Projekt
  • Na wykresie obrona lokalnego wsparcia

“Premiera gry Cyberpunk 2077 zademonstrowała wysoki potencjał drzemiący w tytule, jednakże jednocześnie ukazała jak dużym wyzwaniem jest wyprodukowanie nowatorskiej gry AAA. Recenzje graczy wskazują, iż gra nie dorównała oczekiwaniom przed nią stawianym, przede wszystkim pod kątem ogólnej jakości produkcji. Ze względu na niskie oceny użytkowników oraz niepewność odnośnie przyszłej sprzedaży gry na konsolach, obniżamy nasze prognozy sprzedaży” – uzasadniono w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obrona wsparcia

Obecnie broker szacuje sprzedaż gry na 54 mln kopii w 5- letnim cyklu od premiery. Spółka poinformowała także, że z powodu niedawnego ataku hakerskiego, zmuszona jest przesunąć publikację raportów finansowych za cały 2020 rok oraz za I kw. 2021 roku. Raport roczny poznamy 19 kwietnia, a za pierwszy kwartał w dniu 27 maja.

cd projekt


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs btc | btc prognoza | kurs dolara | dax index online | bitcoin kurs 2019 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here