Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video, produkcją własnych gier komputerowych związanych z marką Wiedźmin oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie.


Na wykresie dziennym spółki CD Projekt widać wyraźny trend wzrostowy oraz cyklicznie powtarzające się niewielkie korekty, które często kończą się czytelnymi sygnałami price action. Aktualnie trwa korekta, jeżeli tak jak w niedawnej przeszłości pojawi się sygnał zakończenia korekty, będę skłonny kupić akcje tej spółki.


Na interwale miesięcznym widzimy trwającą od dłuższego czasu hossę na tych akcjach. Jeżeli korekta przedłuży się (zlecenie obronne sugeruję odrobinę poniżej 15 zł) być może będziemy świadkami większej przeceny tych akcji, a być może także całej giełdy, co w obliczu pozytywnych prognoz gospodarczych na najbliższy rok, powinno stać się okazją do tańszych zakupów dobrych spółek, a taką niewątpliwie jest spółka CD-Projekt.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

USD/JPY – analiza długoterminowaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here