Naga Markets

CD Projekt w szerszej konsolidacji poniżej 200 zł Kurs akcji spółki CD Projekt, najpopularniejszego w Polsce producenta gier komputerowych, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,40%. Akcje drożały o 2,54 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 185,34 zł. Jest to przeciętny wynik na tle warszawskiego parkietu, którego główny indeks WIG20 zyskiwał wczoraj około 0,50%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 184 zł. W sumie od grudniowego szczytu, kurs spadła o ponad 60%.

Stabilizacja trwa

Notowania lidera branży gamingu w Polsce nadal wyglądają bardzo słabo, choć pozytywem jest pewna stabilizacja kursu na obecnych poziomach. Podane niedawno słabe wyniki w porównaniu do oczekiwań analityków, wprawdzie przyczyniły się do spadku notowań, jednak warto zauważyć, że było to tylko chwilowe. Kurs nadal respektuje linię łączącą ostatnie dołki. Dopóki tak się dzieje, cały czas można liczyć na ruch w kierunku głównego oporu przy 210 zł.cd projekt 7.12.2021
Notowania CD Projekt 7.12.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Gra znowu na szczycie

Bardzo dobre wyniki sprzedaży „Cyberpunka” w okresie corocznych wyprzedaży, spotkały się z odbiciem na akcjach CD Projektu. Według najnowszych danych koniec listopada i obniżka o 50% sprawiła, że w tym okresie gra jest najlepiej sprzedającą się produkcją na świecie. Po za tym, gra zbiera także przeważnie pozytywne opinie.

Na przestrzeni 30 dni grę na platformie Steam oceniło 16 tys. graczy, a aż 84 proc. z nich dało pozytyw. Gra po roku od debiutu wróciła na pozycję lidera. Spółka mimo nieudanej premiery, cały czas pracuje nad poprawieniem błędów w wersji na starsze konsole.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here