Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaW ostatnim czasie zmienność na spółce CD Projekt jest wyraźnie mniejsza. Po wyznaczeniu nowych historycznych szczytów 9 września, kurs systematycznie koryguje ostatnią falę wzrostową. Na razie nie ma jeszcze powodów do obaw niemniej spadki mogą się pogłębić. Gdzie inwestorzy mogą rozglądać się za ewentualnym kupnem? Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na spółce CDR.


CD projekt w korekcie spadkowej

Patrząc na wykres spółki na interwale D1, notowania znajdują się w korekcie spadkowej, w trendzie wzrostowym. Najwyższe poziomy w historii zostały wyznaczone w ubiegłym miesiącu – 9 września. Od tej pory kurs systematycznie spada, podczas wtorkowej sesji na GPW spadki wynoszą blisko 1,5%. Pomimo sporej przeceny nie ma jeszcze powodów do obaw, aktualnie obserwowany ruch jest jedynie korektą w długoterminowym trendzie wzrostowym.

Zobacz także: Cena złota pod presją, metale szlachetne ostro tracą. Co z ropą i srebrem?

Wykres akcji CDR
CD Projekt, interwał D1

Jeżeli obecnie obserwowany ruch się pogłębi, istnieje szansa na spadki w kierunku poziomu 233 zł, gdzie znajduje się dolne ograniczenie układu Overbalance, a także ostatnie kluczowe szczyty. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę średnią SMA, która od dłuższego czasu utrzymuje trend wzrostowy na spółce. Co ciekawe wszystkie te czynniki grupują się w okolicach wspomnianego poziomu 233 zł za jedną akcję. Dlatego też dopóki kurs znajduje się powyżej, trend wzrostowy jest scenariuszem bazowym. Niemniej nawet zejście poniżej nie musi od razu oznaczać zmiany trendu, kolejne wsparcia zostały zaznaczone kolorem zielonym.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here