Naga MarketsCD Projekt w górę dzięki dużemu patchowi do Cyberpunka 2077CD Projekt w piątek wieczorem wydał pierwszy duży zestaw poprawek do Cyberpunka 2077 w postaci patcha oznaczonego numerem 1.1. W rezultacie, akcje największego polskiego studia gamingowego wzrastają na początku poniedziałkowej sesji na warszawskim parkiecie.

  • Patch naprawia kluczowe kwestie uprzykrzające graczom rozgrywkę, m.in. samoistne wyłączanie się gry
  • Update jest częścią planu CD Projekt względem Cyberpunka zaprezentowanego 13 stycznia
  • Kolejna poprawka ma nadejść w lutym

Cyberpunk z pierwszym dużym patchem

Jeszcze przed dwoma tygodniami Marcin Iwiński, wiceprezes zarządu CD Projekt, przed dwoma tygodniami obiecywał, że gracze powinni spodziewać się dużego patchu do Cyberpunka 2077 jeszcze w tym miesiącu przedstawiając plan naprawy kulejącej gry.

Te artykuły również Cię zainteresują
CD Projekt w górę dzięki dużemu patchowi do Cyberpunka 2077
Źródło: cyberpunk.net

Tak w nagraniu z 13 stycznia przedstawił sytuację Iwiński:

Zobowiązujemy się do naprawy błędów i zawieszeń gry, i będziemy kontynuować prace nad poprawkami dla Cyberpunka 2077 w przyszłych aktualizacjach, żebyście mogli cieszyć się grą niezależnie od platformy. – zapowiedział.

Wypowiedź pochodzi z nagrania opublikowanego na oficjalnym kanale Cyberpunka. Sprawę opisaliśmy w tym wpisie: CD Projekt znów przeprasza za Cyberpunka i obiecuje poprawienie gry. Tam znajdą też Państwo odnośnik do wspomnianego nagrania.

Iwiński obietnicy dotrzymał, a patch 1.1 ujrzał światło dzienne 22 stycznia. Dotyczy on wersji gry na komputery PC, konsole oraz Google Stadia. Wśród dokonanych poprawek wymienić można m.in. większą zdolność wykorzystania pamięci komputerów i konsol w trakcie działania gry czy lepsze zapobieganie crashom.

Naprawione zostały także błędy związane z wykonywanymi w trakcie rozgrywki zadaniami.

– W tej aktualizacji skupiliśmy się na poprawie stabilności. Będziemy kontynuować tę pracę w patchu 1.2 i innych nadchodzących aktualizacjach. Jednocześnie będziemy nadal naprawiać napotkane błędy i słuchać Waszych opinii na temat tego, jak poprawić ogólne wrażenia z gry – podano w komunikacie.

Zobacz również: Biomed Lublin liderem wzrostów na mWIG40 w piątek

Kurs akcji CD Projekt pozytywnie reaguje na opublikowany w piątek patch wzrastając o 2,9% 257,40 po 30 minutach od otwarcia sesji. Możliwe, że część inwestorów wątpiących w zdolność polskiego studia do szybkiej naprawy gry zweryfikował swoje poglądy, gdy CD Projekt zrobił to, co jeszcze niedawno zapowiedział.https://www.tradingview.com/x/429iQGfv/

Takie wątpliwości nie powinny dziwić biorąc pod uwagę wypowiedzi znacznej grupy graczy, którzy zwrócili uwagę na liczne braki zaprezentowanego 10 grudnia Cyberpunka względem zapowiedzi i trailerów emitowanych w miesiącach poprzedzających premierę.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wiadomosci | lotos akcje cena | cena funta | notowania cd projekt | analiza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here