Naga MarketsCD Projekt w drugiej fali przeceny. Łącznie korekta wynosi ok. 20%Kurs akcji spółki CD Projekt, najpopularniejszego w Polsce producenta gier komputerowych, rósł podczas piątkowej sesji o około 0,96%. Akcje drożały o 3,60 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 390 zł. Jest to przeciętny wynik na tle warszawskiego parkietu, którego główny indeks WIG20 zyskiwał w piątek około 1,71%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 378,60 zł. W sumie odbicie z połowy marca przynosi już wzrostu kursu o około 120%.

20% korekta

Notowania spółki spadają od końca sierpnia, jednak na jak tak długi okres spadkowy, przecena nie jest głęboka i sięga około 20%. W tym czasie mamy dwie fale spadkowe o dość zbliżonym zasięgu. Możliwe więc, że od strony technicznej pojawi się szansa na odbicie w najbliższym czasie. Jeżeli tak się nie stanie, to kolejnej szansy będzie można szukać przy wsparciu okolic 355 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Ewentualne odbicie może być ostatnim przed premierą kluczowej gry. Warto pamiętać, że oczekiwania są ogromne i łatwo je zawieść, a spółka ma za sobą już gigantyczne wzrosty, w których zdyskontowano sukces „Cyberpunka”. Jeżeli więc kurs miałby nadal wzrastać, to gra będzie musiała odnieść naprawdę duży sukces.

cd projekt 19.10.2020
Notowania CD Projekt 19.10.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

“Cyberpunk 2077” na platformie Stadia 19 listopada

Gra “Cyberpunk 2077″ zadebiutuje na platformie Stadia 19 listopada 2020 roku, równocześnie z pozostałymi wersjami gry na Xbox One, PC oraz PlayStation 4, podał CD Projekt. Studio poinformowało również o rozpoczęciu przedsprzedaży tytułu za pośrednictwem Stadia Store. „Cyberpunk 2077” to największa i najbardziej ambitna gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania rozgrywki wersja na Stadię pozwoli każdej osobie przenieść się na ulice Night City bez konieczności pobierania lub instalowania gry natychmiast po jej światowej premierze 19 listopada” – powiedział Michał Nowakowski, odpowiedzialny w CD Projekt za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej i wydawniczej spółki, cytowany w komunikacie. “CD Projekt Red jest znany z tworzenia jednych z największych i najlepszych gier na świecie, a ‘Cyberpunk 2077’ to najbardziej oczekiwana produkcja ostatnich lat.

Niezwykle cieszy nas to, że możemy dzisiaj ogłosić, iż ‘Cyberpunk 2077’ będzie dostępny w Stadii już 19 listopada. Gracze będą mogli błyskawicznie, bez czekania na pobieranie czy instalację, zanurzyć się w mroczny świat Night City na wybranych przez siebie urządzeniach” – dodała dyrektor zarządzająca Stadia Partnerships Shanna Preve. Dostępność gry Cyberpunk 2077 na platformie Stadia zależna jest od dostępności usługi w danym kraju i regionie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here