Naga Markets

CD Projekt: W 'Cyberpunk 2077' grało w tym tygodniu każdego dnia 1 mln graczyWarszawa, 22.09.2022 (ISBnews) – W grę Cyberpunk 2077, której producentem jest CD Projekt, grało w tym tygodniu każdego dnia 1 mln graczy, zarówno nowych jak i powracających, podała spółka.

W tym tygodniu każdego dnia Night City odwiedziło 1 mln graczy, zarówno nowych, jak i powracających. Z tej okazji dziękujemy, że jesteście z nami i gracie w ‘CP2077’” – podał CD Projekt na LinkedIn.Wcześniej vice president ds. relacji inwestorskich spółki Karolina Gnaś poinformowała ISBtech, że CD Projekt jest zadowolony z rosnącego zainteresowania “Cyberpunkiem 2077” na fali serialu w serwisie Netflix i dostaje sygnały, że po grę sięgają nie tylko nowi, ale również wiele graczy chętnie powraca do gry po dłuższym czasie.

CD Projekt wielokrotnie podkreślał, że jest nadal w pełni zaangażowany w dalszy rozwój franszyzy “Cyberpunk 2077”, co uwzględnia nowe historie, nowy kontent, nie tylko gry. Najnowszym tytułem związanym ze światem “Cyberpunka” jest serial anime “Edgerunners” w serwisie Netflix. W 2023 r. ma pojawić się duży dodatek “Cyberpunk 2077: Phantom Liberty”.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin” oraz superprodukcja “Cyberpunk 2077”.

(ISBnews)

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here