Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaSpółka CD Projekt dokładnie tydzień temu znalazła się na najwyższych poziomach historii. Po niewielkim cofnięciu, kurs wciąż utrzymuje się powyżej 260 zł. Dzisiejsza sesja na GPW co prawda rozpoczęła się od spadków, jednak na razie nie ma sygnałów do odwrócenia silnej tendencji wzrostowej. CDR znajduje się 1% pod kreską, jednak wczoraj rósł ponad 2%, dlatego też nie wydaje się aby trend był zagrożony. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na CD Projekt. 


CD Projekt powyżej 260 zł za akcję

Patrząc na interwał D1 możemy zauważyć miarowy trend wzrostow, który rozpoczął się pod koniec 2018 roku. Największa korekta, czyli układ Overbalance została wyznaczona na podstawie ruchu spadkowego mającego miejsce na przełomie stycznia-lutego 2019 roku. Od tej pory struktura podtrzymuje tendencję wzrostową. Posługując się z kolei innym wskaźnikiem technicznym – średnią kroczącą, również widać książkowe zachowanie kursu, przy każdym teście od góry pojawiała się rekacja popytowa. Dlatego też tak długo jak cena utrzymuje się powyżej średniej oraz dolnego ograniczenia układu Overbalance, nie ma mowy o większych spadkach.

Wykres CDR
CD Projekt interwał D1

Po tym jak w ubiegłym tygodniu doszło do wybicia nowych historycznych szczytów, ruch stracił impet. Korekta może pojawić się w każdej chwili, dlatego na pewno nie jest to najlepszy moment do kupna, niemniej w przypadku kolejnego zejścia w okolice poziomu 240 zł ponownie można zacząć myśleć o dołączaniu się do panującego trendu wzrostowego. Dopiero wybicie dołem mogłoby przełożyć się na większe spadki i realizację zysków.

Zobacz także: Tesla otworzy fabrykę w Europie, Elon Musk wybrał Niemcy

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: Albert Longterm Rokicki twierdzi, że CD Projekt jest niedowartościowanytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here