Naga MarketsCD ProjektCD Projekt rozpoczyna skup do 516 700 akcji własnych po cenie nie niższej niż 1 zł i nie wyższej niż 500 zł za jedną akcję. Maksymalna kwota przeznaczona na program wynosi do 250 mln zł, podała spółka. Celem nabycia akcji własnych jest zaoferowanie ich nabycia osobom uprawnionym w ramach realizacji uprawnień przyznanych w ramach programu motywacyjnego.

CD Projekt rozpoczyna skup akcji własnych

Skup będzie trwał w okresie od 30 lipca 2020 r. do 19 sierpnia 2020 r. (łącznie z tym dniem), chyba że wcześniej nabyte zostaną wszystkie akcje przeznaczone do nabycia lub środki przeznaczone na nabycie akcji zostaną w całości wyczerpane, podano.

“W przypadku nabywania akcji własnych w wyniku składania zleceń maklerskich liczba akcji nabywanych w ciągu jednego dnia nie może przekroczyć 20% średniego dziennego wolumenu obrotu akcjami spółki, jaki został notowany na giełdzie w ciągu ostatnich 20 dni poprzedzających dzień nabycia akcji” – wskazano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here