Naga MarketsCD Projekt rośnie 2. dzień z rzędu. GPW znowu zobaczy gamingową hossę?Indeks WIG20 kończył poniedziałkową sesję na niewielkim minusie, a na tle indeksu wyróżniał się CD Projekt, którego akcje rosły o ponad 10%. We wtorek umocnienie jest kontynuowane i spółka testuje poziom niemal 290 zł, najwyższy od czasu rozrysowania luki spadkowej z grudnia. Michał Palaczyk, ze Squaber.com zastanawia się, czy może to być sygnałem powrotu gamingowej hossy na GPW. Indeks WIG Games odbija trzecią sesję z rzędu i testuje dwutygodniowe szczyty.

  • Michał Palaczyk w programie Sygnały Dnia emitowanym po zakończeniu poniedziałkowej sesji na GPW mówi między innymi o silnych wzrostach CD Projekt
  • W wątku poświęconym Wall Street zauważa, że prezydentura Donalda Trumpa zapewniła indeksowi S&P 500 wzrost o 60%
  • W programie również o branży odzieżowej w obliczu potencjalnego luzowania obostrzeń covidowych oraz o notowaniach spółek górniczych

Te artykuły również Cię zainteresują
CD Projekt mocno w górę, 320 zł kluczowym poziomem?

CD Projekt wyciągnął nas z największych dołków w poniedziałek, po drugiej stronie indeksu zdecydowana czerwień na spółach bankowych. Patrząc na wykres CDR ciekawie wygląda utrwalenie istotnych poziomów 240-250 zł, z których spółka rusza w górę – komentował Michał Palaczyk.

Jak twierdzi analityk Squaber.com, kluczowym poziomem dla akcji CD Projektu mogą być okolice 320 złotych, gdzie nagromadziło się kilka istotnych niedomkniętych jeszcze luk. Sytuacja techniczna wygląda ciekawie, a wtorkowa sesja pokazuje chęć kontynuacji poniedziałkowego ruchu.

Niestety fundamenty nie stoją po stronie CD Projektu. Sprzedaż na pewno będzie niższa, a spółka pozostawił po sobie poważny niesmak. Nawet wypuszczanie kolejnych łatek i powrót gry do sklepu Sony to nie będzie trwała zmiana: gra wymaga dalszej poprawy, a to co się stało pozostanie w głowach inwestorów jeszcze przez kilka następnych miesięcy – wyjaśniał Palaczyk.

Jego zdaniem krótkoterminowo istnieje jednak szansa na techniczną odwilż i korektę wzrostową. Z całą pewnością warto obserwować zachowanie funduszy inwestycyjnych i potencjalne budowanie krótkich pozycji. Zdaniem Michała Palaczyka docelowy poziom spadków nie został bowiem jeszcze osiągnięty i plasuje się zdecydowanie poniżej 200 zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs eur usd | bitcoina | kurs akcji pkn orlen | gpw notowania | wykres kursu bitcoina |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here