Naga MarketsCD Projekt przełamuje wsparcie przy 175 zł. Kolejny cel przy 164 zł Kurs akcji spółki CD Projekt, najpopularniejszego w Polsce producenta gier komputerowych, rósł podczas piątkowej sesji o około 0,61%. Akcje drożały o 1,06 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 177,20 zł. Jest to przeciętny wynik na tle warszawskiego parkietu, którego główny indeks WIG20 zyskiwał w piątek około 0,52%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 173,88 zł. W sumie od grudniowego szczytu, kurs spadła o ponad 60%.

Zwrot na południe

Notowania lidera branży gamingu w Polsce po krótkim okresie poprawy od sierpnia, zdają się wracać do wcześniejszej wyprzedaży. Po kilku negatywnych informacjach i kolejnych ściętych rekomendacjach, cena zawróciła i niedawno przełamała lokalne wsparcie znajdujące się w połowie szerszej konsolidacji. Jest to jasny sygnał, że cena może spaść w rejon głównego wsparcia przy 164 zł lub nawet 153 zł.cd projekt 2.11.2021
Notowania CD Projekt 2.11.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Przejęcie w USA

CD Projekt Inc. – spółka zależna CD Projekt, podpisała umowę nabycia 60% spółki The Molasses Flood z USA wraz harmonogramem transakcji prowadzącej do nabycia pozostałej części studia i włączenia osób w nim zatrudnionych w struktury grupy kapitałowej CD Projekt, podała spółka, ujawniając opóźnioną informację poufną. “Strony uzgodniły, iż nabycie The Molasses Flood nastąpi przez podmiot bezpośrednio zależny od CD Projekt S.A., tj. spółkę CD Projekt Inc. z siedzibą w Venice, Stany Zjednoczone Ameryki.

W dniu 22 października 2021 roku pomiędzy tymi podmiotami zawarta została umowa inwestycyjna dotycząca nabycia 60% The Molasses Flood oraz określająca harmonogram transakcji prowadzącej do nabycia pozostałej części studia i włączenia osób w nim zatrudnionych w struktury grupy kapitałowej CD Projekt” – czytamy w komunikacie.Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here