Naga MarketsCD Projekt przekłada w czasie pokaz "Cyberpunka". Powodem zamieszki w USACD Projekt poinformował na Twitterze o przeniesieniu pokazu Night City Wire na dzień 25 czerwca. Informacja jest o tyle istotna, że polskie studio miało prezentować podczas tej imprezy swoją nową grę Cyberpunka 2077. Przeniesienie pokazu jest spowodowane protestami w USA, w związku ze śmiercią czarnoskórego George’a Floyda z rąk amerykańskiej policji.

  • CD Projekt przekłada pokaz Cyberpunka, który miał się odbyć 11 czerwca. 
  • Nowa data imprezy Night City Wire została wyznaczona na 25 czerwca. 
  • Walory CD Projekt rosną w środę o 14:00 o 2%, a kurs oscyluje w okolicach 396 zł. 

Zobacz również: SoftBlue z ponad czterokrotnymi przychodami netto r/r w Q1 2020 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
Odłożenie prezentacji Cyberpunka przez CD Projekt pozytywnie przyjęte przez inwestorów

Inwestorzy nie przejęli się zbytnio informacją o przeniesieniu prezentacji nowej gry CD Projekt. Flagowa produkcja studia ma wejść do sprzedaży 17 września bieżącego roku.

Walory największej Spółki na GPW po nieco słabszym otwarciu na poziomie 390 zł. tuz po 9 zaczęły w szybkim tempie się umacniać. Po dojściu w rejony 395-397 zł. od 4 godzin amplituda zmian jest niewielka. Być może jeszcze dziś nastąpi kolejna próba podejścia w okolice 400 zł. i przełamania magicznej bariery. Warto przypomnieć, że akcje CD Projekt były niedawno na historycznym maksimum, a za 1 akcję trzeba było zapłacić 417,7 zł.

Notowania CD Projekt z środowej sesji. Źródło: stooq.com

Zobacz również: Które 10 spółek na GPW jest obecnie najdroższe?

Skupiając się na wykresie rocznym, widać skalę ogromnych wzrostów na walorach Spółki. CD Projekt od dołka bessy w okolicach 200 zł. zyskał już blisko 100% i to w zaledwie niecałe 3 miesiące. Taki wzrost pozwolił Spółce na zyskanie miana największej na całej GPW pod kątem kapitalizacji.

Notowania CD Projekt z ostatnich 5 miesięcy. Źródło: stooq.com

Autor poleca również:

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here