Naga MarketsCD Projekt 12 czerwca 2019Jak podaje spółka CD Projekt: Jeszcze w tym roku ma odbyć się premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, będzie to Edycja Kompletna na konsolę Nintendo Switch. W skład edycji kompletnej ma wchodzić: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, oraz cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry, będzie to pierwsza wersja na konsolę przenośną. We wtorek 12 czerwca CD Projekt traci ponad 3% wyraźnie cofając z ostatnich historycznych szczytów.


CD Projekt: Premiera Wiedźmin 3 w 2019 roku

Gra będzie sprzedawana w wersji tradycyjnej czyli pudełkowej a także cyfrowej. W pudełku z grą znajdziemy kartridż z całą zawartością edycji kompletnej, dodatkowo dołączone jest także kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum oraz mapa świata gry , oprócz tego zestaw zawiera wiedźmińskie naklejki.

“Nowe wydanie Dzikiego Gonu z pewnością umocni również jego pozycję jako najlepiej sprzedającego się tytułu z serii. Ta dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy, z czego ponad połowę stanowi Wiedźmin 3”.

Zobacz także: Akcje CD Projekt z nowym szczytem. Cyberpunk zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku

Sytuacja techniczna na wykresie

W poniedziałek mogliśmy obserwować najwyższe poziomy w historii spółki CD Projekt. Euforia nie trwała jednak długo. Wczorajsza sesja przyniosła spadki i kurs nie zdołał utrzymać się powyżej wybitej strefy oporowej przy 220 zł za jedną akcję. Dziś również możemy obserwować cofnięcie. Reakcji popytu spodziewałbym się przy dolnym ograniczeniu układu Overbalance – żółte prostokąty, bądź nieco niżej w strefie przy poziomie 200 zł.

Akcje CD Projekt kurs GPWtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here