Naga MarketsCD Projekt 12 czerwca 2019Mimo, że emocje po targach E3, na których spółka CD Projekt ujawniła datę premiery „Cyberpunka” jeszcze nie opadły, to Piotr Nielubowicz, wiceprezes i akcjonariusz CD Projekt przyznał w wywiadzie dla cyfrowa.rz.pl, iż już około 40-osobowy zespół pracuje nad kolejną dużą produkcją.


Podczas niedawnych targów E3 spółka odniosła spory sukces marketingowy, gdyż zainteresowanie grą Cyberpunk 2077 jest ogromne. Pozytywne opinie dziennikarzy to także efekt postawienia na znaną osobowość czyli Keanu Reeves, co dodatkowo zwiększa zainteresowanie produkcją. Na targach spółka pokazała trailer gry oraz zorganizowała zamknięty pokaz gry dla dziennikarzy. Dowiedzieliśmy się także, że oficjanta premiera gry zaplanowana została na 16 kwietnia 2020 roku.

Piotr Nielubowicz zaznaczył, że najbliższe miesiące, aż do premiery, będą dla nas przede wszystkim czasem intensywnej pracy nad „Cyberpunkiem”. Przed nami kluczowe fazy produkcji, ale również wytężony okres kampanii marketingowej. Mogę zapewnić, że podczas E3 nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, a wręcz przeciwnie – dopiero rozpoczęliśmy naszą kampanię.

Wiedźmin, Cyberpunk, co dalej?

Zapytany o to co dalej? co po „Cyberpunku”? czy trwają już prace nad kolejną grą? wspomniał, że nad kolejną dużą produkcją pracuje obecnie około 40-osobowy zespół.

Z rozmowy nie dowiadujemy się jednak żadnych szczegółów dotyczących kolejnej produkcji CD Projekt. Wiceprezes spółki wspomniał jedynie, że największy polski producent gier nie prowadzi na ten moment projektów z obszaru wirtualnej rzeczywistości (VR).

Cena akcji CDR spadła o ponad 13%

Spoglądając na notowania spółki CD Projekt zauważymy, że ogłoszenie daty premiery “Cyberpunka” oraz przedstawienie, iż Keanu Reeves będzie użyczał wyglądu i głosu kluczowej postaci w grze spowodowało dynamiczne wzrosty, wskutek których cena akcji przekroczyła 230 zł, co było najwyższą wyceną w historii.

Szybko pojawiła się jednak reakcja podażowa i od tego czasu cena akcji CDR osunęła się o ponad 32 zł docierając w rejon 200 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrimeBit Games zapowiada premierę smartfonową „Magic Nations”. Akcje w górę
Następny artykułCena złota coraz wyżej, hoss trwa w najlepsze. Co z ceną ropy i srebra?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here