Naga MarketsAkcje CD Projekt biją kolejne rekordy, CDR po 326 zł!W związku z paniką, jaką mogliśmy obserwować na rynku akcji w ubiegłym tygodniu, spółka CD Projekt straciła ponad 20% na wartości (licząc od maksimów z 17 lutego). Niemniej po weekendzie możemy obserwować wyraźne odreagowanie. Podczas wtorkowej sesji notowania wracają powyżej psychologicznego poziomu 300 zł. Co dalej? 


CD Projekt wraca powyżej bariery 300 zł

Po tym jak na rynku pojawiły się zapowiedzi o stymulowaniu gospodarki przez banki centralne, możemy obserwować odbicie na rynku akcji na całym świecie. Co prawa jeszcze daleko aby mówić o odrobieniu całej przeceny, niemniej na poszczególnych spółkach sytuacja wygląda ciekawe. CD Projekt zdołał już odrobić połowę ostatniej wyprzedaży, a cały WIG20 zyskuje dziś ponad 3,5%!

Patrząc technicznie na wykres akcji CD Projekt, spółka od dłuższego czasu znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie notowaniami zachwiał nie tylko koronawirus, ale także wcześniej – w styczniu była to podana przez zarząd informacja o przełożeniu premiery nowego, wyczekiwanego tytułu – Cyberpunk. Jak widać spółka bardzo szybko poradziła sobie z przeceną wywołaną tym doniesieniem, a sytuacja związana z epidemią wygląda bardzo podobnie. Po dynamicznej przecenie z ubiegłego tygodnia, właściwie połowa ruchu została już odrobiona.

Zobacz również: Te 3 polskie spółki wystrzeliły w górę dzięki koronawirusowi

Wykres akcji CD Projekt
CD Projekt interwał D1

Spadki jakie obserwowaliśmy w styczniu dotarły do dolnego ograniczenie kanału wzrostowego, które było wzmocnione przez średnią z ostatnich 100 sesji. Podobnie było w ubiegłym tygodniu, kiedy notowania zanurkowały, testując ponownie średnią SMA100. Jak widać dolne ograniczenie kanału w połączeniu z średnią kroczącą stanowi kluczową podporę dla trendu wzrostowego i dopóki nie dojdzie do ich wybicia, tendencja jest cały czas sprzyjająca dla kupujących.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

 Zobacz także: Szwajcarski Bank Narodowy interweniuje w celu osłabienia franka!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here