Naga MarketsCD Projekt powyżej 200 zł pierwszy raz od czerwca. Cena rośnie ponad 4 proc.Notowania gamingowego giganta CD Projekt rosną dziś o ponad 4 proc. Cena znalazła się ponad okrągłym poziomem 200 zł za akcję. Takie poziomy cenowe obserwowaliśmy ostatnio w lipcu br. Bykom na drodze stoi teraz 200-dniowa średnia oraz opór horyzontalny w okolicach 208 zł.

  • MFW podniósł prognozę wzrostu gospodarczego dla Polski
  • CDR atakuje konfluencję oporu
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Rośnie CD Projekt, rośnie także WIG

Nie tylko CD Projekt radzi sobie dziś dobrze. Widoczne jest bowiem umocnienie całego indeksu WIG oraz indeksu skupiającego 20 największych spółek notowanych na GPW.Indeks mWIG40 o godz. 16:30 notował jedynie kosmetyczny wzrost (+0,03 proc.), a pod kreską znajdował się sWIG80 (-0,15 proc.)

Wzrost krajowych indeksów rośnie na fali pozytywnych informacji dla Polski. Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) podniósł bowiem prognozę krajowego wzrostu gospodarczego do 5,1 proc. W lipcu prognoza ta wynosiła 4,6 proc. 

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Sytuacja techniczna na CDR

Z perspektywy wykresu dziennego, notowania CDR wybijają dziś ponad wrześniowy szczyt. Silna aprecjacja ceny dotarła do 200-dniowej średniej oraz górnej wstęgi Bollingera, która jak dotąd skutecznie powstrzymują kupujących.

cd projekt cd 12 10

invest

Horyzontalne opór stanowi obszar w obrębie poziomu 208 zł za akcję. Skupia on maksima z czerwca i lipca br., a w marcu działał także jako wsparcie.

Autor poleca również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed giełda | kurs korony szwedzkiej do złotówki | stalprodukt kurs | famur akcje | notowania oncoarendi | kursy kryptowalut prognozy | gpw intercars |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here