Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaW ostatniej analizie dotyczącej spółki CD Projekt wspominaliśmy o kluczowym wsparciu wypadającym przy poziomie 233 zł. Cena zgodnie z założeniami wybroniła poziom, jednak kupujący nie zdołali wywindować ceny na nowe maksima, kurs zawrócił tuż przed poziomem 250 zł. Aktualnie kluczowa strefa wsparcia jest testowana po raz kolejny, dlatego też notowania znajdują się w istotnym miejscu. Podczas wtorkowej sesji na GPW kurs akcji CD Projekt znajduje się na przyzwoitym plusie wynoszącym +1,3%. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na spółce CDR.


CD Projekt odbije od wsparcia?

Patrząc na wykres spółki na interwale D1, tak jak wspomnieliśmy w nagłówku, kurs ponownie dotarł do kluczowego poziomu wsparcia przy 233 zł. Ruch jaki obserwujemy od 10 września wydaje się jedynie korektą w trendzie wzrostowym. Niemniej utalentowane wybicie poniżej, może doprowadzić do większej przeceny. Aktualnie brakuje jednak sygnałów do spadków. Dopóki kurs utrzymuje się powyżej dolnego ograniczenia układu Overbalance, a także średniej SMA, obowiązuje trend zwyżkujący. Czynnikiem wzmacniającym strefę wsparcia jest także szczyt z 10 czerwca. Fundamentalnie nic się nie zmieniło, inwestorzy czekają na premierę gry Cyberpunk (kwiecień 2020) i wyniki sprzedażowe.

Zobacz także: Kurs funta GBPUSD coraz wyżej, nie będzie hard Brexitu?

Wykres CDR
Akcje CD Projekt interwał D1

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here