Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaPod koniec ubiegłego tygodnia akcje spółki CD Projekt po raz kolejny znalazły się na najwyższych poziomach w historii. Co prawda ruch był krótkotrwały, niemniej nowe maksimum zostało wyznaczone. Dzisiejsza sesja na GPW rozpoczyna się od niewielkiego cofnięcia, za jedną akcję trzeba płacić 265 złotych, co oznacza spadek na 0,3%. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na spółce CDR.


CD Projekt coraz wyżej

Jeśli spojrzymy na interwał D1, widać że impet wzrostowy wyraźnie wyhamował. Nie przeszkodziło to jednak spółce, aby osiągnąć nowe historyczne maksima w ubiegły piątek. Aktualnie cena znajduje się nieznacznie powyżej najwyższych szczytów, niemniej pomimo dzisiejszego cofnięcia, brakuje sygnału do spadków. Łapanie szczytu w przypadku tak silnego trendu wzrostowego z reguły nie jest dobrym pomysłem. Większy ruch korekcyjny może się pojawić dopiero w momencie powrotu poniżej poziomu 260 zł, czyli miejsca wierzchołków z 30 sierpnia i 9 września tego roku. Poziom ten w pierwszej kolejności powinien być jednak traktowany jako wsparcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W przypadku korekcyjnego scenariusza, istniałby szansa na tak poziomu 240 zł, gdzie znajduje się dolne ograniczenie układu Overbalance, a więc największej korekty na całym ruchu wzrostowym, który trwa od grudnia 2018 roku. Wcześniej jako wsparcie należy wziąć pod uwagę również 77 – okresową średnia kroczącą (zielona linia), która w przeszłości wielokrotnie stanowiła podporę dla trendu wzrostowego.

Wykres CD Projektu
CDR interwał D1

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: Albert Longterm Rokicki twierdzi, że CD Proekt jest niedowartościowanyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here