Naga MarketsCD Projekt pokazuje kolejne materiały z gry Cyberpunk 2077W ostatnich dniach odbyło się drugie Night City Wire, na którym CD Projekt zaprezentował kolejne materiały dotyczące Cyberpunka. Wydarzenie miało miejsce w poniedziałek o 18:00, po 3,5 godziny, na kanale YouTube miało już ponad 100 tys. odsłon, co doskonale obrazuje skalę zainteresowania najnowszą produkcja warszawskiego studia. Wydaje się, że kampania marketingowa nowej gry rusza pełną parą.

  • Dostępne kolejne materiały promujące grę Cyberpunk 2077.
  • CD Projekt prowadzi zintensyfikowaną kampanię promocyjną nowej gry.
  • Akcje spółki w okolicach historycznego szczytu notowań.

Zobacz również: CI Games podpisał umowę na dystrybucję SGW Contracts 2

CD Projekt pokazuje trzy filmy zawierające nowe materiały z Cyberpunka 2077

CD Projekt zaprezentował w poniedziałek trzy materiały wideo z gry, prezentujące wybrane aspekty – ścieżki życiowe, broń oraz jak powołano do życia kapelę Samurai. Filmy o wdzięcznych nazwach: “Przeszłość V”, “Narzędzia Zniszczenia” oraz “Być jak Samuraj”, wprowadzają gracza do świata Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 to aktualnie jedna z najbardziej wyczekiwana gier na świecie. Jej premierę zaplanowano na 19 listopada. Warto dodać w tym miejscu, że ta data jest już trzecią, ponieważ w ostatnich miesiącach, premiera była dwukrotnie przesuwana. Pierwotnie miała się odbyć w kwietniu, ale termin przesunięto: najpierw na wrzesień, a potem na listopad. Do tej pory flagowym tytułem CD Projektu była seria „Wiedźmin”. Zgodnie z informacjami płynącymi ze spółki, sprzedaż serii przekroczyła już 50 mln sztuk.

Zobacz również: Elon Musk: Warren Buffett nie jest “miłym dziadkiem”, za którego wszyscy go uważają

Akcje gamingowego giganta na historycznym szczycie notowań

Walory CD Projekt, od dołka bessy z połowy marca, kiedy to kurs spadł w okolice 200 zł., ciągle się umacniają. Po nieznacznej korekcie z połowy lipca, nie ma już ślady. Podczas pierwszych sesji w sierpniu kurs ponownie testował historyczny szczyt na poziomie 417 zł. który udało się przebić. Obecnie historyczne maksimum notowań to 435 zł.

Notowania CD Projekt z ostatnich 12 miesięcy. Źródło: stooq.pl

We wtorek, o godzinie 11:20, akcje gamingowego giganta tanieją o 1%, a kurs wynosi 421 zł. Obroty nie powalają, wynoszą 25 mln zł., jednak spółka przyzwyczaiła nas podczas ostatnich sesji, że są one zazwyczaj zdecydowanie wyższe.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here