Naga MarketsCD Projekt podtrzymuje tradycję przesuwania debiutów - zapiski giełdowego spekulantaW czwartek już po zakończeniu sesji giełdowej, lider rynku gier komputerowych w Polsce – CD Projekt zaskoczył i po raz drugi zdecydował o przesunięciu ustalonej wcześniej daty premiery gry “Cyberpunk 2077” na 19 listopada 2020 roku. Wcześniejszymi datami premiery miały być 16 kwietnia oraz 17 września. Warto przypomnieć, że spółka posiada pewną tradycję przesuwania debiutów, podobnie było np. z Wiedźminem. Być może warto na takie zachowanie spojrzeć z innej perspektywy jako na podbijanie zainteresowania swoją produkcją, na co CD Projekt może sobie pozwolić. Spółka oznajmiła, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie szczegółów wielkiego świata gry Cyberpunk 2077.

  • CD Projekt przesuwa datę premiery Cyberpunka
  • To kolejne przesunięcie terminu
  • Na wykresie płytka korekta

Co ważne, sama mechanika gry ma być już gotowa, więc prawdopodobnie jest to ostatnie przesunięcie debiutu. Warto dodać, że kluczowy dla spółki może być najbliższy okres. W grę grają bowiem branżowi dziennikarze, których opinie mają dostać się do mediów już pod koniec tygodnia. Do tego czasu korekta może być kontynuowana. Najbliższe wsparcie mamy przy 355 zł, kolejne niżej przy 330 zł.

Próba zakończenia korekty

Trudno sobie wyobrazić głębsze spadki skoro posiadacze akcji czekają na światowy hit jakim ma być Cyberpunk. Jedyną szansą na głębsze spadki mogą być jedynie zaskakująco słabe opinie dziennikarzy, choć dotąd nad grą przeważały raczej zachwyty.

cd projekt


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here