Naga MarketsCD ProjektGiełda Papierów Wartościowych w Warszawie po raz kolejny była partnerem corocznego rankingu Giełdowej Spółki Roku, zorganizowanego przez Puls Biznesu. Tytuł Giełdowej Spółki Roku 2018 po raz czwarty z rzędu zdobył CD Projekt. Akcje CDR w czwartek delikatnie tracą, konsolidując w średnim terminie.


Relacje inwestorskie wpływają na wiarygodność spółek

„Relacje Inwestorskie najbardziej pokazują wiarygodność spółek. W świecie, w którym połowa ludzkości ma stały dostęp do Internetu przez urządzenia mobilne kluczowa jest ciągła komunikacja z inwestorami” – komentował Marek Dietl, prezes GPW.

Giełdowa spółka roku to nagroda dla najlepszych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie pod względem takich kryteriów jak: kompetencje zarządu, perspektywy rozwoju, relacje z inwestorami, innowacyjność produktów i usług oraz odniesiony sukces w 2018 r. W tegorocznym rankingu uwzględniono ponad 120 spółek z najważniejszych indeksów warszawskiej giełdy.

Nagroda jest przyznawana przez 100 specjalistów rynku kapitałowego – analityków, maklerów i doradców inwestycyjnych reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe – oceniało spółki wchodzące w skład indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80.

Zobacz również: Akcje CD Projekt tracą 8. sesję z rzędu. Spółka opóźnia publikację raportu za 2018 r.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here