Naga MarketsCD Projekt – ostatnie dni przed premierą Cyberpunka. Szansa na nowe historyczne maksima Ubiegły tydzień był jednym z najmocniejszych na CD Projekcie od dłuższego czasu. Pełna dominacja popytu wynika oczywiście z fakty zbliżania się wielkimi krokami najbardziej wyczekiwanej gry w tym roku. „Cyberpunk 2077” zadebiutuje już 10 grudnia, a w piątek spółka podała dokładne godziny debiutu. Gracze i inwestorzy w Polsce muszą czekać do 1 w nocy. Chodzi o to aby na ważniejszych rynkach, gra zadebiutowała w dogodnej porze. W tym czasie w Nowym Jorku będzie godzina 19, w Los Angeles 16, a w Tokio 9 rano. Grę będzie można jednak pobrać nawet 28 godzin przed premierą w ramach tzw. pre-loadu. Sama gra jest już na etapie poprawiania ostatnich, drobnych błędów i silnej promocji.

  • Zbliża się debiut Cyberpunka
  • Mocna zwyżka na ostatniej prostej

Od samego początku bieżącego roku gra okupuje 1 miejsce na globalnej liście życzeń portalu Steam. Dotychczasowe zainteresowanie, recenzje ekspertów oraz przedsprzedaż, wskazują że sprzedaż gry osiągnie spory sukces. Pytanie tylko czy oczekiwania na ten sukces nie są zbyt duże.

Te artykuły również Cię zainteresują
Powrót na maksima przed debiutem

Trzeba mieć na uwadze, że kurs spółki rośnie od dawna właśnie wyceniając sukces gry, a więc poprzeczka jest naprawdę wysoko postawiona. Przed samym debiutem kurs powinien jednak nadal wzrastać, niewiele brakuje do wyrównania historycznego maksimum.

cd projekt


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here