Naga MarketsCD Projekt opublikował strategię spółki po zamknięciu wtorkowej sesjiWtorkowa sesja przyniosła niewielkie osłabienie notowań na krajowym rynku w grupie największych spółek. O negatywnym wyniku przesądziło jednak zachowanie akcji CDPROJEKT, które skorygowały w całości poprzedzający dwucyfrowy wzrost.

CD Projekt ze spadkiem, zrównoważona sesja dla WIG20

W ogólnej statystyce rynku sesja dla WIG20 była bardzo zrównoważona po 8 spółek wzrostowych i spadkowych, pozostałe 4 bez zmian. W odniesieniu do akcji CDPROJEKT po sesji została opublikowana strategia spółki, które jednak nie wnosi rewolucyjnych zmian. Może jednak zaskakiwać dynamika zmian cen w trakcie sesji, czyli jeszcze przed upublicznieniem komunikatu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dla FW20 na wykresie 60-min został potwierdzony opór (1969 pkt.) przy strefie oporu zniesienia 61,8% z wcześniejszej fali spadkowej oraz lokalnego szczyt sprzed dwóch tygodni. Na MACD pojawił się sygnał sprzedaży, wcześniej słabnięcia wzrostowego impetu sygnalizowało na wskaźniku DMI zejście linii DM+ poniżej przebiegu ADX. Na wykresie dziennym notowania bez zmian pozostają w 2,5 miesięcznym kanale bocznym. Blisko jego podstawy wsparcie umacnia zniesienie 38,2% z wcześniej fali wzrostowej w okresie XI-I.

FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym

Na giełdach zagranicznych lepsze nastroje utrzymują się na parkietach zachodnioeuropejskich, w USA odnotowano niewielkie osłabienie głównych indeksów. Zmiana futures na DAX i S&P500 od wczorajszego popołudnia sugeruje neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na szacunkowy odczyt o krajowej inflacji w marcu oraz dane o zmianie zatrudnienia w USA wg. niezależnej agencji ADP.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks dow jones | kurs dolar | ropa notowania | pgnige akcje | akcje spółek giełdowych |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here