Naga MarketsCyberpunkJak wynika ze zwiastuna opublikowanego na konferencji Microsoftu, najdłużej wyczekiwana produkcja spółki CD Projekt – Cyberpunk 2077 – trafi na sklepowe półki 16 kwietnia 2020 roku. To oznacza, że prace nad grą trwały łącznie aż 8 lat! Gra będzie dostępna w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Standardowa wersja na komputery osobiste ma kosztować 199,00 zł, a na obie konsole 269,99 zł. Natomiast najdroższa będzie edycja kolekcjonerska w cenie 749,99 zł, która zawierać będzie m.in. 25-centymetrową figurę głównego bohatera gry.


Zobacz również: Wielton wypłaci 0,25 zł dywidendy. Notowania na kluczowym wsparciu

Te artykuły również Cię zainteresują
Keanu Reeves twarzą Cyberpunka 2077

Keanu_ReevesW trakcie konferencji na scenie pojawił się Keanu Reeves ubrany w koszulkę Cyberpunka 2077, która jest dostępna w nowo otwartym sklepie firmy.

Muszę wam o czymś powiedzieć, coś o CD Projekcie, o “Cyberpunku 2077”. Pewien czas temu chłopaki z CD Projektu zapytali mnie, czy nie chciałbym być częścią ich nowego projektu: „Cyberpunka 2077”. Wciąż mówili mi jak tworzą ten ogromy, otwarty świat z rozgałęzioną fabułą. O tym jak możesz dowolnie modelować swoją postać wpływając na jej wybory. Wcześniej niewiele o tym wiedziałem, teraz mnie to jednak zafascynowało. Jak wiecie zawsze pociągały mnie fascynujące historie. Cyberpunk to historia o metropolii przyszłości, w której modyfikowanie ciała stało się obsesją. Gracze są wyjęci spod prawa, a wstrętni najemnicy działają w śliskich podziemiach miasta. Powiem wam, że uczucie bycia tam, chodzenia po ulicach przyszłości jest naprawdę zapierające dech w piersiach – powiedział ze sceny odtwórca roli Neo w Matrixie.

Studio CD Projekt Red udostępniło również filmowy zwiastun, który — poza spojrzeniem na fabułę — ujawnia postać Johnnego Silverhanda.

Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu, legendarnemu rockerboyowi użyczy Keanu Reeves — odtwórca głównej roli w trylogii Matrix, serii John Wick oraz w filmie Johnny Mnemonic. Aktor zaangażowany jest również w sesje motion-capture – podała spółka.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje – dodał producent gry.

Akcje CD Projekt najwyżej w historii

Notowania akcji CDR rozpoczęły poniedziałkową sesję od luki w górę. Kapitalizacja wzrosła dziś powyżej poziomu 21,6 mld zł, a wskaźnik Cena/Zysk wynosi ponad 207. Kurs otworzył się w rejonie 232 zł za akcję, jednak w ciągu pierwszych minut silnie spadł niwelując niemal całkowicie utworzoną lukę. Obecnie główne wsparcie stanowi poziom 220 zł i dopóki zostanie utrzymane trend wzrostowy powinien być kontynuowany.

Zobacz również: PKO BP warty więcej niż Deutsche Bank

kurs cdr w poniedzialek 10 6 19
xStation XTB


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here