Naga MarketsCD Projekt 29 lipcaPodczas wczorajszej sesji handlowej nie sposób było przejść obojętnie obok czarnego konia wielu inwestorów ana polskim parkiecie. CD Projekt spadał 4 procent, przeceniając się z poziomu 261 zł do 248 zł praktycznie bez ustanku. Podczas dzisiejszej, środowej sesji handlowej spółka próbuje odrabiać straty ponownie wkraczając w zakres 250 zł – jednak pytanie brzmi czy nie jest to pierwszy sygnał dla przecenienia się akcji a obecne podbicie korektą przed spadkiem? Spójrzmy na sytuację spółki. 


CD Projekt z celem 233 zł za akcję?

Wczorajsza sesja mogła przynieść nieco rozczarowania, kiedy spółka CD Projekt przecenia się bez większych przeszkód ponad 4 procent. To również powinno dać inwestorom pierwsze sygnały, że cena co prawda ładnie nadal jest budowana a schemat wzrostowy zachowywany, jednak głębszej korekty od dawna tak naprawdę nie było. Ostatnia pojawiła się na przestrzeni początku – połowy czerwca kiedy to kurs zapikował z 230 zł do poziomów 200 zł. Jednak obecnie od dawna nie było podobnego ruchu.

Zobacz również: WIG20 w górę 4. sesję z rzędu. Akcje CD Projekt i PGE liderami środowego otwarcia

Dzisiejsza sesja sprawia, że spółka odrabia część strat podchodząc ponownie w zakres 250 zł za akcję. Strefa 247 zł stanowi poprzez odpowiednią reakcję spółki poziom wsparcia cenowego, które może zostać jednak w niedługim czasie przerwane. Jeśli spółka obecnie podbije pod cenę 254 – 255 zł za akcje – wówczas będzie to stanowiło idealne miejsce z relatywnie wąskim ryzykiem na próbę wyhamowania dalszych wzrostów i dobierania pozycji krótkich.

wykres CDR D1 11.09.2019
CDR D1 11.09.2019

Zatem wczorajszy ruch może służyć jako sygnał spadkowy – który musi zostać jeszcze podczas kolejnych sesji potwierdzony. Potwierdzeniem byłoby wspomniane już wyhamowanie centy w okolicach 255 zł oraz wygenerowanie kolejnego zejścia, którego targetem byłby zakres 235 – 230 zł za akcję. Wówczas dopiero można by mówić o zdrowej korekcie na spółce oraz dalszych możliwościach wzrostów.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here