Naga MarketsCyberpunk 2077CD Projekt zakłada, że sytuacja na kluczowych rynkach wróci do normy do czasu premiery gry “Cyberpunk 2077”, poinformował członek zarządu Michał Nowakowski. W czerwcu dostęp do gry uzyskają liderzy opinii.

Finax

CD Projekt liczy na poprawę sytuacji do czasu premiery gry “Cyberpunk 2077”

“Nasze oczekiwanie jest takie, że sytuacja na kluczowych rynkach dystrybucji stacjonarnej gier wróci do normy do września. Już sklepy się otwierają” – powiedział Nowakowski podczas telekonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że w oczywisty sposób ostatnie miesiące przed premierą są zawsze najbardziej istotne, a dodatkowo praca odbywa się zdalnie. Niemniej – według jego słów – producent notuje systematyczne postępy i wyzwania, takie jak np. prace nad lokalizacją są realizowane.

Prezes Adam Kiciński wskazał, że w kwestii dalszego rozwoju pracy zdalnej spółka będzie informować po premierze “Cyberpunk 2077”. Niemniej – w jego ocenie – praca w grupie “dodaje wartości”.

“Jestem sceptyczny wobec długoterminowej pracy zdalnej” – stwierdził Kiciński.

Jednocześnie przedstawiciele mediów i liderzy opinii będą mogli w czerwcu osobiście przetestować “Cyberpunk 2077”.

“To dla nas istotny kamień milowy. Spodziewamy się odzewu w połowie czerwca” – powiedział Kiciński.

11 czerwca ma również odbyć się kolejna prezentacja gry.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here