Naga MarketsCD ProjektPo wtorkowych wzrostach na 7-miesięczne maksima akcje CD Projekt (GPW: CDR) nie zamierzają osiąść na laurach. Środowy handel przy Książęcej przynosi kolejną falę aprecjacji i zysk w wysokości 2,5%. W efekcie spółka niemal testowała poziom 220 złotych, który ostatni raz obserwowano w sierpniu ubiegłego roku. Tylko od połowy marca CDR wzrasta już o 25%.


Własny sklep CD Projekt zwiększa optymizm wśród inwestorów

 Czekaliśmy na zakończenie Prima Aprilis, aby przekazać Wam dobre wieści. W najbliższych tygodniach uruchomimy Sklep CD Projekt RED. Czekajcie na nowe informacje! poinformował CD Projekt we wtorek na Twitterze. Informacja drugi dzień z rzędu wpływa na silną aprecjację notowań spółki, która w IV kwartale ubiegłego roku raportowała ponad 41 milionów złotych zysku. „Paliwa” do wzrostów mogła dostarczyć także niedawna informacja, jakoby spółka pracowała nad mobilną wersją gry karcianej „Gwint”.

Niezależnie od pobudek ruchów wzrostowych, akcje CD Projekt od początku zeszłego tygodnia notowały jedynie jedną serię spadkową, pokonując tegoroczne maksima w okolicach okrągłego poziomu 200 złotych, wybijając jednocześnie istotny opór.

Akcje CD Projekt w kierunku historycznych szczytów

Zdaniem analityków najnowsze ruchy są jasnym sygnałem końca korekty spadkowej i dynamicznego powrotu do wzrostów – pozostaje jedynie pytanie czy CDR wejdzie na nowe, historyczne maksima? W tym celu niezbędne byłoby wybicie poziomów z lipca i sierpnia 2018 roku na 222,5 zł.

akcje cd projekt 3 kwietnia
CD Projekt wyraźnie w górę kolejną sesję z rzędu. Akcje CDR D1, xStation 5

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here