Naga MarketsCD Projekt 3 czerwca 2019Podczas środowej sesji handlowej spółka przez wielu uważana za czarnego konia głównego parkietu GPW – CD Projekt nie odpuszcza. W ciągu ostatnich dni sentyment pozostaje neutralny w rozumieniu braku wybijania ważniejszych poziomów – ale też braku negacji obowiązującej tendencji wzrostowej. Jednak w tym momencie obrona ważnego poziomu jakim jest 200 zł a akcję może wygenerować kolejną falę optymizmu, który jeśli przełożyć ma się podobnie jak to miało miejsce w połowie marca – wówczas oczekiwać możemy podejścia nawet w okolice 240 zł za akcje. Spójrzmy na wykres D1. 


Podczas dzisiejszej sesji na głównym parkiecie, spółka CD Projekt zdaje się być nadal silna. Dzisiejszy wzrost przekłada się na wynik +1,6% co stanowi przyzwoite podejście – zważywszy na ledwie kilka godzin porannego handlu. W ciągu ostatnich dni kluczowym dla spółki był poziom 200 zł, na który niezaprzeczalnie spoglądali inwestorzy z dużą nadzieją na obronę tej strefy.

Tak tez się stało, spółka broni poziom i generuje relatywnie mocne podejście biorąc pod uwagę ostatnie sesji handlowe. W tym momencie warto by ocenić szansę dalszej kontynuacji wzrostów, a ta, wydaje się być formalnością po ostatniej reakcji. Jeśliby również zwrócić uwagę na analogię pomiędzy obecną sytuacją a tą z marca – zauważalnie spółka powtarza schemat re-akumulacji.

wykres CDR D1 05.06.2019
CDR D1 05.06.2019

W tym momencie, podchodząc do wykresu w podobny sposób, zasięg dla całości ruchu wzrostowego, który może zostać wygenerowany podczas kolejnych sesji (zważywszy na reakcję obronną byłby to pretekst do ruszenia dalszą ceną) to poziom docelowy ruchu może osiągnąć nawet progu 240 zł za akcję. Jeśli wziąć by taki scenariusz za realny, wówczas oczekiwać się będzie takiego podejścia w ciągu najbliższych kilkunastu sesji – określając połowę lipca jako ostateczny moment dotarcia do strefy.

Zobacz również: CD Projekt liderem wtorkowego obrotu GPW. WIG20 koryguje pod 2230 pkt.

Jeśli faktycznie poziom 240 zł zostałby osiągnięty, wówczas oczekiwać się będzie znacznej korekty – w ramach zdrowego podejścia, bez pompowania akcji i zrównoważonej korekt ostatnich podejść. Na wykresie widać również średnią kroczącą 100-okresową wspierającą dalsze wzrosty na zasadzie dynamicznego wsparcia. Dopiero wyłamanie poziomu 200 zł za akcję będzie dla spółki sygnałem pro-spadkowym, gdzie cel mógłby został określony nawet w okolicach 180 – 177 zł za akcję.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here