Naga MarketsWojna KrwiO godzinie 13:00 w ręce graczy miała trafić Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieisć. Spółka poinformowała jednak na Twitterze, że premiera opóźni się o godzinę co automatycznie wywołało silną reakcję parkietu giełdowego. Akcje CD Projekt we wtorek przeceniane są o 7% i testują najniższe poziomy od czerwca.


Start nowego tytułu z pewnymi problemami

„Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie” – informują oficjalne materiały prasowe CD Projekt. Gdy spółka zapowiadała oficjalną datę premiery w połowie września akcje reagowały silnym umocnieniem. Ponad miesiąc później znajdują się zdecydowanie niżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wyczekiwana premiera na platformie GOG.COM miała mieć miejsce w godzinach popołudniowych (wersje konsolowe pojawią się 4 grudnia), jednak z powodu nieokreślonych problemów start przesunięto o jedną godzinę:


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Wyprzedaż akcji CD Projekt

Akcje CD Projekt traciły we wtorek na Książęcej, jednak informacja studia wywołała wzmożenie przeceny i spadek niemal do poziomu 141,00 zł, który ostatni raz testowany był w pierwszej połowie czerwca. Notowania dochodzą więc do kolejnej istotnej strefy wsparcia oddalając się wyraźnie od konfluencji S/R w okolicach 157,50-160 zł.

Wykres CD Projekt
Spadek notowań CD Projekt

Notowania odrabiają jednak część deprecjacji i jeżeli zamkną się nad poziomem 147,00 (minima październikowe), szansa na zatrzymanie dynamiczniejszej deprecjacji nie powinna zostać zachwiana.

W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata i zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach karcianych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób” – informuje spółka.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here