Naga MarketsWiedźmin GeraltNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie CD Projekt oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


CDR: Trend wzrostowy nadal niezagrożony

Wycena CD PROJEKT po raz pierwszy przekroczyła wartość PKN Orlen. Producent gier jest na dobrej drodze do bycia najwartościowszą polską spółką. Wycena CD PROJEKT, czyli iloczyn istniejących akcji i ich kursu wyniosła 31,8 mld zł i jest wyższa niż wartość PKN Orlen, która wynosi 31,4 mld zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Trend wzrostowy oczywiście trwa w najlepsze. Ostatni potwierdzony dołek znajduje się obecnie na poziomie 306 zł. Jeżeli cena na ten moment utrzyma ten poziom to trend wzrostowy jest niezagrożony. Warto też śledzić średnie kroczące. EMA21 do tej pory była świetnym sygnałem do głębszej korekty. Jednak do odwrócenia trendu jest jeszcze daleko. Perspektywa debiutu Cyberpunka daje szanse na dalszą aprecjację aktywów – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here