Naga Markets

CD Projekt ma sygnały, że wiele graczy chętnie wraca do 'CP2077' po dłuższym czasieWarszawa, 20.09.2022 (ISBnews/ ISBtech) – CD Projekt jest zadowolony z rosnącego zainteresowania “Cyberpunkiem 2077” na fali serialu w serwisie Netflix. Dostaje sygnały, że po grę sięgają nie tylko nowi, ale również wiele graczy chętnie powraca do gry po dłuższym czasie, poinformowała ISBtech vice president ds. relacji inwestorskich Karolina Gnaś.

“Cieszymy się z rosnącego zainteresowania ‘Cyberpunkiem 2077’. Z pewnością przyczyniła się do tego premiera serialu anime ‘Cyberpunk Edgerunners’, który zbiera świetne recenzje i niewątpliwie wpłynął na rozpoznawalność naszej franczyzy. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, wiedząc, że zainteresowane naszą grą są nie tylko osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę w Night City – dostajemy sygnały, że wiele graczy chętnie powróciło do gry po dłuższym czasie” – powiedziała ISBtech Gnaś.Wcześniej CD Projekt podkreślał, że jest nadal w pełni zaangażowany w dalszy rozwój franszyzy “Cyberpunk 2077”, co uwzględnia nowe historie, nowy kontent, nie tylko gry.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin” oraz superprodukcja “Cyberpunk 2077”.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews/ ISBtech)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułCena Algorand zyskuje dzięki nowej grze FIFA
Następny artykułCiech chce zwiększyć udział sprzedaży zagranicznej segmentu agro do ok. 50%
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here