Naga MarketsWtorkowa sesja przynosi ze sobą nie lada ożywienie na notowaniach akcji CD Projekt. O godzinie 10:24 za jedną akcję najsłynniejszego polskiego producenta gier zapłacić trzeba już ponad 206 zł co oznacza wzrost o 2,13%. Fakt ten sprawia, że spośród wszystkich spółek wchodzących w skład indeksu WIG20, to właśnie CDR zyskuje dziś najwięcej.


Akcje CD Projekt zmierzają w rejon 220 zł?

Spoglądając na notowania CD Projekt zauważymy, że cena akcji spółki zyskiwała od 20 listopada 2018 roku. W Wyniku tych wzrostów kurs powrócił w rejon 220 zł, gdzie w pierwszej połowie kwietnia br. znów pojawiła się silna reakcja podażowa. Późniejsze spadki sięgnęły jednak jedynie ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego, gdzie już pod koniec minionego tygodnia pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Dziś również obserwujemy wzrosty i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet powrotu ceny akcji CD Projekt w rejon 220 zł. W chwili obecnej za jedną akcję najsłynniejszego polskiego producenta gier zapłacić trzeba 206,30 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPKB Chin lepsze od prognoz. Juan w okolicach rocznych maksimów
Następny artykułKurs franka przekracza 1,01780 USD. Dalsze osłabianie wobec dolara?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here