Naga MarketsCD Projekt 3 czerwca 2019Wtorek na GPW rozpoczyna się od skromnych spadków indeksu WIG20 o niecałe 0,2%, po teście miesięcznych maksimów na początku tygodnia. Wśród komponentów indeksu po godzinie 09:15 najlepiej radzi sobie JSW zyskując około 3%, na przeciwległej stronie znajduje się natomiast CCC tracąc ponad 3%. Liderem obrotu poranka są natomiast akcje CD Projekt (spółka traci 1%).


CD Projekt wieszczy ciekawą sesję na WIG20?

Po pierwszych 20 minutach wtorkowego handlu obroty przy książęcej przekraczają 50 milionów złotych. Taka aktywność inwestorów o poranku sugeruje, że sesja może przybierać ciekawy kształt. Niekwestionowanym liderem pod względem generowanych wolumenów jest obecnie CD Projekt, zbliżający się do istotnej strefy wsparcia na wysokości 200 złotych. Pierwszym sygnałem sugerującym narastanie presji podażowej jest wybicie 50 EMA, poniżej której cena znajdowała się ostatni raz na początku roku. Jeżeli notowania pokonają również psychologiczną, okrągłą barierę, wtedy technicy otrzymają sygnały do krótkiej sprzedaży:

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje CD Projekt
Akcje CD Projekt zmierzają w kierunku istotnego poziomu wsparcia. CDR na wykresie dziennym

Indeks WIG20 testował natomiast w poniedziałek miesięczne maksima powyżej poziomu 2240 pkt. Po dynamicznym wzroście benchmark giełdy koryguje, co może potencjalnie umożliwić test wybitego górnego ograniczenia konsolidacji w okolicach 2220 pkt. Więcej o sytuacji technicznej polskiej giełdy oraz o najważniejszych wydarzeniach związanych z GPW w porannym programie Adama Raka:

JSW liderem, akcje CCC silnie tracą

Na wtorkowym otwarciu akcje JSW kontynuują silne odbicie i notowania powracają nad minima marcowe i poziom 55 złotych, testując jednocześnie 50-okresową średnią ruchomą. Na podobną koniunkturę nie może liczyć natomiast CCC – spółka jest liderem spadków we wtorek i niebezpiecznie zbliża się do tegorocznych minimów, ponownie spadając poniżej 150 zł za akcję.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here