Naga MarketsCD Projekt kolejny raz przesuwa premierę gry Cyberpunk 2077!CD Projekt poinformował w czwartek wieczorem za pośrednictwem Twittera o kolejnym przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077. Planowo, gra miała trafić na półki sklepowe oraz do sprzedaży online 17 września 2020 r., zatem premiera została opóźniona o 2 miesiące. To już drugie przesunięcie premiery gry.

  • CD Projekt przesuwa premierę gry Cyberpunk 2077 na 19 listopada 2020 r. 
  • Pierwotnie, gra miała zostać dopuszczona do sprzedaży 17 września bieżącego roku. 
  • Powodem przesunięcia premiery: konieczność dopracowania gry i usunięcia błędów. 

Zobacz również: Komputronik lepiej poradził sobie z pandemią COVID-19 niż oczekiwał

CD Projekt chce dopracować wszystkie szczegóły gry

W opublikowanym w czwartek po sesji komunikacie podano:

Przesunięcie daty premiery wynika z konieczności finalnego dopracowania gry i usuwania błędów. Powyższe działania wymagają od Spółki zabezpieczenia dodatkowego czasu i nie wpływają na ukończoną już zawartość gry, jej gameplay oraz testy Cyberpunka 2077 rozpoczęte w tym tygodniu przez niezależnych dziennikarzy z całego świata (tzw. hands-on).

Na Twitterze możemy ponadto przeczytać:

“W momencie, w którym piszemy te słowa, “Cyberpunk 2077” jest gotowy zarówno pod względem treści, jak i gameplay’a. Gotowe są questy, wstawki filmowe, umiejętności, przedmioty oraz wszystkie inne atrakcje, które Night City ma do zaoferowania. Obfitość treści oraz złożone procesy, które muszą ze sobą współgrać, są to kwestie, które wymagają należytego i bardzo dokładnego sprawdzenia i zbalansowania, mamy także do poprawienia sporo mniejszych niedociągnięć. Wielki otwarty świat gry oznacza wielką liczbę rzeczy, które trzeba po prostu “doprasować”. Dodatkowy czas spędzimy właśnie na tych poprawkach.”

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here