Naga MarketsCD Projekt kolejny raz przesuwa datę premiery gry Cyberpunk 2077! Nowy termin: 10 grudniaWe wtorek, po zakończeniu sesji giełdowej, CD Projekt poinformował za pośrednictwem Twittera o przesunięciu ustalonej wcześniej daty premiery gry “Cyberpunk 2077” na dzień 10 grudnia 2020 roku – podała spółka w komunikacie. Wcześniej planowano, że premiera nastąpi 19 listopada 2020 roku. To już trzecie przesunięcie premiery nowej gry.

  • Premiera gry Cyberpunk 2077 przesunięta!
  • Nowy termin został wyznaczony na 10 grudnia bieżącego roku.
  • To już trzecie przesunięcie terminu premiery w ostatnich miesiącach.

Zobacz również: Akcje Ekopol gwiazdą na parkiecie NewConnect. Rozmowa z Prezesem Zarządu Andrzejem Piecuchem

Te artykuły również Cię zainteresują

CD Projekt przesuwa premierę Cyberpunka 2077 na 10 grudnia

W opublikowanym we wtorek, o godzinie 17:35 poście na Twitterze, CD Projekt poinformował o kolejnym przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077. W komunikacie napisano:

“Przesunięcie daty premiery wynika ze złożoności finalnych procesów optymalizacji działania gry na dziewięciu platformach obecnej i przyszłej generacji (Xbox One/X, wsteczna kompatybilność na Xbox Series S/X, PlayStation 4/Pro, wsteczna kompatybilność na PlayStation 5, PC, Stadia), na których zostanie wydana oraz testowania jej na tych platformach w warunkach dużego rozproszenia zespołu produkcyjnego. Wskazane działania wymagają zapewnienia dodatkowego czasu ze strony spółki.”

Zdaniem spółki, opóźnienie o 21 dni daty premiery, pozostaje w długoterminowym interesie spółki i jej akcjonariuszy.

Zobacz również: Skala działalności Mercator Medical może wzrosnąć kilkukrotnie: Czat z W. Żyznowskim

To już trzecie z kolei przesunięcie premiery “Cyberpunka 2077”. Pierwotnie datę premiery zaplanowano na kwiecień 2020 roku. Przełożenie tłumaczono “potrzebą zapewnienia dodatkowego czasu na prace związane z testowaniem gry, usunięciem usterek i nadaniem jej ostatecznego szlifu”. Kolejny, wrześniowy termin także nie został dotrzymany. CD Projekt poinformował, że gra trafi do graczy 19 listopada. Pojawił się wówczas bardzo podobny argument dotyczący konieczności dopracowania gry.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here