Naga Markets
CD Projekt 14 maja 2019CD Projekt (CDR) zyskuje na wtorkowej sesji +1,28%. Na zamknięciu sesji za jedną akcję trzeba płacić 209,4 zł. Co prawda nie doszło do odrobienia wczorajszych spadków, niemniej najbliższym czasie spodziewałbym się na spółce wyraźnych wzrostów. Ponad to spółka radziła sobie wyraźnie lepiej niż cały indeks WIG30, który zyskał 0,58%. Jeżeli dojdzie do wybicia historycznych szczytów, które są coraz częściej naruszane, to impuls wzrostowy może być na prawdę silny. Pytanie kiedy zobaczymy wybicie nowych maksimów.


CD Projekt reaguje na strefę oporową

Sytuacja techniczna w zasadzie nie uległa zmianie. W dalszym ciągu oczekuję wybicia nowych historycznych szczytów. Pytanie brzmi tylko kiedy? Akcje CD projekt mogą na “chwilę” wpaść w konsolidację w zakresie 220 – 200 zł za jedną akcję, jednak nie spodziewałbym się tutaj jakiejś większej wyprzedaży. Co przemawia za wybiciem w górę? Cena znajduje się powyżej średniej kroczącej SMA z ostatnich 50 sesji, dodatkowo zachowana jest sekwencja wzrostowa, czyli coraz wyższe szczyty i coraz wyższe dołki. Poza tym, spółka zachowuje się w ostatnim czasie bardzo technicznie – wyraźnie broniony jest poziom ostatnich maksimów z początku roku. Patrząc nieco wstecz, poziomy horyzontalne również bardzo ładnie “działały”.

Może Cię zainteresować: BoomBit: Milion pobrań nowej gry w zaledwie 5 dni od premiery

Idealnym scenariuszem byłoby w tej chwili zejście w rejony 200 zł za akcję, bądź kilka złotych niżej, czyli przetestowanie strefy wsparcia, a następnie silny ruch wzrostowy, który wybiłby nowe maksima. Uważam, że kolejny test strefy oporowej przy poziomie 220 zł, powinien zakończyć się już wyjściem w górę i nowym impulsem wzrostowym. Pamiętajmy, że im dłużej dany poziom jest testowany, tym większa szansa, czy też ryzyko wybicia. Strefa oporowa była już broniona 4 razy, dlatego w przypadku każdego kolejnego podejścia należy uważnie obserwować zachowanie kursu. Jako, że zawsze trzeba mieć na uwadze również opcję alternatywną to scenariusz wzrostowy zostanie zanegowany w momencie trwałego wybicia poziomu 196 zł, wtedy też korekta spadkowa może się pogłębić.

CD Projekt 13 Maja 2019 akcje

Zobacz także: CD Projekt: Korekta przed wybiciem nowych szczytów?

Jak zarobić na akcjach CD PROJEKT?

Na to pytanie odpowiada w swoim video Tomasz Jaroszek – DoradcaTV. “CD Projekt jest nazywany perełką polskiej giełdy, nie bez przyczyny”. Zapraszamy do obejrzenia poniższego video.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here