whitebit

CD Projekt i Cyfrowy Polsat dobrze rozpoczynają tydzień na GPW! Analiza akcji: TEN, Inter Cars, Unimot [wideo]Poniedziałkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niewielkiej zmienności. Główne indeksy na GPW po godzinie od rozpoczęcia sesji nieznacznie zyskują na wartości. WIG20 zyskuje 0,2%, WIG podobnie, mWig40 jest 0,1% nad kreską, a sWIG80 jest na zero. Najlepiej radzą sobie walory Cyfrowego Polsatu, które zyskują aż 4,26%.

  • Umiarkowane wzrosty na początku poniedziałkowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • W gronie komponentów Wig20, najsłabiej radzi sobie Pekao (-0,98%).

Nagranie z samego otwarcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.W programie analizowane były następujące spółki: TEN, Inter Cars, Unimot.

Kurs Wig20 nieznacznie zyskuje na wartości!

Z grona komponentów WIG20, po godzinie od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje Cyfrowego Polsatu, które zyskują (+4,26%), Pekao z kolei najsłabiej – kurs traci 0,98%.

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
Notowania komponentów WIG20 po blisko godzinie poniedziałkowego handlu
Notowania komponentów WIG20 po blisko godzinie poniedziałkowego handlu. Źródło: stooq.pl

Walory Neuca z największym obrotem na giełdzie

Po godzinie handlu, największe obroty odnotowano na walorach Neuca, najmocniej rosną akcje Novavis, a spadają akcje Unimot.

Zestawienie spółek na początku poniedziałkowej sesji
Zestawienie spółek na początku poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.