Naga MarketsCD Projekt 'ciężko pracuje' aby przywrócić 'Cyberpunk 2077' na PlayStation StoreCD Projekt “ciężko pracuje”, aby przywrócić grę “Cyberpunk 2077” do sprzedaży na PlayStation Store najszybciej jak to możliwe, podała spółka.

CD Projekt planuje serię aktualizacji gry “Cyberpunk 2077”

“Po rozmowach z Sony zapadła decyzja o czasowym zawieszeniu cyfrowej dystrybucji ‘Cyberpunk 2077’ w PlayStation Store. Wciąż można nabyć fizyczną wersję. Wszystkie wersje będą otrzymywać wsparcie i aktualizacje. Według naszej wiedzy, od dziś wszyscy, którzy nie chcą poczekać na aktualizacje i chcą odzyskać środki za cyfrową wersję, mogą wysłać swoje zgłoszenie w tej sprawie […]. Pracujemy ciężko, aby przywrócić ‘Cyberpunk 2077’ do sprzedaży na PlayStation Store najszybciej, jak to możliwe” – czytamy w oświadczeniu spółki na Tweeter.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej CD Projekt podał, że Sony Interactive Entertainment (SIE) zdecydowało o usunięciu do odwołania ze sprzedaży w PlayStation Store cyfrowej wersji gry “Cyberpunk 2077”.

W połowie grudnia CD Projekt podał, że planuje serię aktualizacji (update) gry “Cyberpunk 2077”, zaś w styczniu i lutym 2021 r. przewiduje łatki (patch) gry – razem te poprawki powinny wyeliminować większość najbardziej znaczących problemów występujących na konsolach poprzedniej generacji (last-gen).

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, 10 grudnia br. premierę miał kolejny sztandarowy tytuł studia – “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here