Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaW jednej z poprzednich analiz spółki CD Projekt podkreślaliśmy istotność wsparcia przy poziomie 233 złotych. Rynek zgodnie z oczekiwaniami wybronił to miejsce, skąd obserwujemy dalsza wędrówkę na wyższe poziomy. CO prawda dzisiejsza sesja na GPW przynosi niewielkie cofnięcie, niemniej wczoraj ruch wyniósł ponad +3,3%. Aktualnie wydaje się więc, że trend wzrostowy nie jest zagrożony. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na spółce CDR.


CD Projekt wkrótce zaatakuje historyczne szczyty?

Jeśli spojrzymy na interwał D1, można zauważyć, że cena zbliża się do historycznych maksimów. Po tym jak doszło do obrony kluczowego wsparcia przy poziomie 233 zł, trend wzrostowy został potwierdzony. Przypomnijmy, że strefa wsparcia wynikała z dolnego ograniczenia układu Overbalance, poprzednich wierzchołków oraz średniej SMA77. Ruch w górę przyspieszył po pokonaniu linii poprowadzonej po ostatnich lokalnych szczytach. Pomimo dzisiejsze cofnięcia, raczej nie ma powodów do obawa. Aby myśleć o większym cofnięciu rynek musiałby się znaleźć poniżej poziomu 233 zł, na razie jednak wydaje się to mało prawdopodobne.

Wykres CDR
CD Projekt interwał D1

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: Albert Longterm Rokicki twierdzi, że CD Proekt jest niedowartościowanytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here