Naga MarketsCD Projekt 3 czerwca 2019CD Projekt (CDR) rozpoczyna poniedziałkową sesję od spadków. Po godzinie 12:00 spółka traci ponad 1%. Aktualnie za jedną akcję trzeba płacić 205,60 zł. Czy to okazja do zakupów, a może czeka na s większa korekta ostatnich wzrostów. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie akcje CD Projekt znalazły się na historycznych szczytach, jednak kurs szybko wrócił na niższe poziomy. 


CD Projekt w dół

Na pierwszej sesji w tym tygodniu, akcje CD projekt tracą. Zaraz po wybiciu nowych szczytów 24 maja, kurs systematycznie schodzi na niższe poziomy. Osobiście po naruszeniu historycznych szczytów liczyłem na wyjście w górę. Jednak jak widać, rynek nie zawsze robi to co by się chciało. Na hossę będziemy musli jeszcze zaczekać. Niemniej utrzymuje zdanie, że w dłuższym terminie, wybicie górą powinno nastąpić. Być może zejście na niższe poziomy przyczyni się do kupna po lepszej cenie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Akcje CD Projekt domykają lukę. Spółka zapowiada kolejną grę do 2021 roku

Sytuacja techniczna na wykresie

Po nieudanym ataku z 24 maja, akcje CD Projekt tracą. Niewykluczony jest zejście do strefy wsparcia w rejonach 200 zł za akcję. Dopiero w momencie pokonania wsparcia byłaby szansa na większą korektę spadkową. W momencie zejścia do zaznaczonej na zielono strefy warto szukać sygnałów popytowych. Jeśli się tam pojawią, to niewykluczony jest kolejny atak na historyczne maksima.

Kurs CD Projekt 3 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here