Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cd projekt mn
Na wykresie miesięcnzym widać, że cena po ostatnich spadkach dotarła w okolice 5 letniej linii trendu wzrostowego. Warto przyjrzeć się znacznie bliżej sytuacji technicznej.
cd projekt w1
Na interwale tygodniowym można wyznaczyć kanał wzrostowy, po za którym znajdują się tylko cienie świec. Szczególnie istotna jest dolna krawędź, znacznie częściej testowana. Aktualnie mamy właśnie obronę tej linii i jednocześnie znaczącego wsparcia. Wydaje się, że w tym miejscu powinno dojść do kolejnej fali wzrostów.
cd projekt d1
Wykres dzienny potwierdza to co wynika z niższych interwałów. Po dość mocnym spadku, trzy ostatnie świece są pin barami z cieniami skierowanymi do dołu. Pokazuje to tyle, że przy każdym nawet niewielkim spadku akcje są szybko odkupowane. Pierwszy cel wzrostów to 17 zł. Możliwe, że ze względu na nadchodzące Święta, większe wzrosty mogą zostać odłożone w czasie do nowego roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here